کمک چهار میلیارد ریالی برای مقابله با کرونا

کمک چهار میلیارد ریالی برای مقابله با کرونا

   تاکنون، خیریه مفید (وابسته به مؤسسه خیریه مکتب امیرالمؤمنین (ع)، با اختصاص چهار میلیارد ریال اعتبار در روند مقابله با بیماری کرونا مشارکت داشته است.

   این مبلغ در قالب تأمین مبلغ مورد نیاز برای تهیه تجهیزات پزشکی و بهداشتی مورد نیاز بیمارستان‌های امام خمینی (ره)، حضرت رسول اکرم (ص)، سینا، بهارلو، امیراعلم و مرکز طبی کودکان هزینه شده است.

همچنین، بخشی از مواد بهداشتی ضروری کادر درمانی، از جمله، تعداد سیصد عدد گان بهداشتی مورد نیاز مرکز طبی اطفال و آسایشگاه کهریزک، توسط هیئت امنای خیریه مفید تأمین شده است.

   علاوه بر موارد فوق، مشارکت یکصد میلیون ریالی یکی از شرکت‌های تأمین کننده تجهیزات پزشکی، پس از خرید خیریه مفید از این شرکت، یکی از نکات قابل توجه در توسعه فرهنگ خیریه در میان آحاد مختلف جامعه است که در این ایام اتفاق افتاد.

   کمک به خانواده‌های بی­ بضاعت، مشارکت در خرید وسایل و مواد بهداشتی مورد نیاز برای ضدعفونی کردن یکی از محلات تهران در ایام مقابله با کرونا، از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت است که خارج از اعتبار تخصیص یافته در دستور کار خیریه مفید قرار گرفته است.

   اگر چه مأموریت خیریه مفید ارائه خدمات آموزشی و کمک به آبادانی مناطق محروم کشور است، اما به موازات آن، این خیریه در زمینه کمک به نیازمندان از طریق ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه، اهداء جهیزیه و کمک هزینه درمان بیماران نیازمند (به ویژه در شرایط خاص شیوع بیماری کرونا) نیز مشارکت فعال داشته و پرداخت این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

تماس با ما

نشانی: تهران، خیابان ولیعصر ، نرسیده به میدان ونک، مجتمع خورشید، طبقه هفتم، موسسه خیریه مکتب امیرالمومنین(ع)

تلفن: 6-88664823-021 نمابر: 88664823-021

پست الکترونیک: info@maktab-charity.org

Proudly powered by WordPress